חזון שלנו

חזון

פתרון מערכתי כולל לעסק  

כל מנכ"ל או מנהל מערכות מידע מכיר את הסיוט הכרוך בניסיון ליצור ממשקים ולקשר בין מערכות תוכנה שונות. הדבר קורה כתוצאה מכך שאין פתרון תוכנה אחד מקיף, ובעלי עסקים נדרשים להתקין תוכנות של חברות שונות בכדי לקבל שליטה וניהול על הנעשה בעסק. הקשר הטבעי בין מערכות התוכנה מחייב יצירת ממשקים שיספקו תיאום בין התוכנות השונות. התיאום דורש מאמצי פיתוח גדולים הנמשכים זמן רב ואשר עלותם גבוהה מאוד.

בנוסף, התפעול השוטף של הממשקים מחייב הקצאת משאבי מחשוב גדולים, הוצאות תפעוליות יקרות, ובעיקר, בקרה יומיומית על תקינות הנתונים העוברים בין הממשקים.

על מנת לחסוך את כל זה מבעל העסק, פיתחה חברת ניביט את NIBIT4all, המספקת פתרון כולל ומקיף לכל הפונקציות הניהוליות והתפעוליות בארגון.


מוקד תמיכה אחד ללקוח

חברת ניביט דוגלת בעיקרון של מתן פתרון כולל ללקוח גם בנושא שירותי האינטגרציה לחומרה, תקשורת, אבטחת מידע ותהליכי זרימת נתונים . לשם כך מחזיקה החברה מוקד תמיכה הכולל אנשי system, אנשי מערכות ואבטחת מידע ואנשי תקשורת.


הטמעה קצרה

בחברת ניביט אנו מאמינים בפתרון הטמעה קצר ותכליתי, המאפשר לארגון לעבור ממערכת אחרת למערכת ניביט בזמן קצר ככל האפשר  ללא "טראומות". אנו מסוגלים לספק זאת הודות  למבנה הפרמטרי של מערכת Nibit4all המאפשר לכוונן את המערכת לצורכי הארגון במהירות וללא השקעה כספית בפיתוחים נוספים.

ארגונים רבים מקבלים פתרונות תוכנה לא מספקים, לשאלה מדוע אתם ממשיכים להשתמש במערכות הקיימות? נשמעות תשובות כמו "אין לנו את האפשרות, אנו סובלים, אבל התרגלנו" או "אתה יודע מה זה עכשיו להחליף מערכת! החברה ממול כבר שנה בהטמעה ועדיין הם לא סיימו". חברת ניביט פיתחה שיטת הטמעה ייחודית המאפשרת לארגון הטמעה בשלבים, בהתאם לפונקציות התפעוליות בארגון.

 

עלויות ידועות מראש

חברת ניביט מאמינה בהגינות מסחרית ומתחייבת לעלויות ידועות מראש וללא הפתעות תוך כדי ההטמעה. ניביט אינה נוהגת בשיטת 'פתיחת המטריה' הנהוגה על ידי חברות רבות שמשמעותה כניסה במחיר זול בכדי לדרוש תשלום גבוה על כל שינוי מזערי.

 

מחירים הוגנים וזולים

מדיניות המחירים של חברת ניביט מאפשרות לכל סוג עסק : קטן, בינוני או גדול לרכוש את מוצרי ניביט.

מערכת ניביט נמכרת לפי משתמש, אשר רשאי לעשות שימוש חופשי בכל המודולים של מערכת nibit4all ללא הגבלה .


מערכת BI  

כל ארגון יודע , שההשקעות במערכות ה BI  הינן גבוהות. החל משלב האפיון , דרך ההקמה ועד לתחזוקה השוטפת. מערכת Nibit4all מסופקת עם מערכת BI   מובנית הכוללת מודל עסקי מפותח המסופק כחלק אינטגרלי ממערכת Nibi4all   ומאפשר מימוש מיידי של מערכת  BI מתקדמת ובמחיר זניח.

אודות החברה