מוצרים נלווים

מערכת שליחת SMS

מערכת Nbsms פותחה על ידי חברת ניביט ומשמשת לשליחה, ניהול , מעקב של מסרונים .

המערכת מאפשרת שליחת מסרונים בודדים וקבוצתיים על פי רשימות תפוצה המופקות ממערכת Nibt4All , על פי פרופיל לקוח ועל פי הצרכים שווקיים ומדיניות בית העסק. המערכת מנהל רשימות של הדוורים ומאפשרת השפעת המיילים על התוצאות העסקיות של בית העסק.

מערכת דיוור אלקטרונית

מערכת NbMail+ פותחה על ידי חברת ניביט ומשמשת לשליחה, ניהול , מעקב של מיילים הנשלחים ללקוח . המערכת מאפשרת שליחת מיילים על פי רשימות תפוצה המופקות ממערכת Nibt4All , על פי פרופיל לקוח ועל פי הצרכים שווקיים ומדיניות בית העסק.

 

המערכת מנהל רשימות של הדוורים ומאפשרת השפעת המיילים על התוצאות העסקיות של בית העסק.

מועדון לקוחות

מערכת ניהול מועדוני הלקוחות של חברת ניביט ניתנת להתקנה כמערכת עצמאית .


המערכת מספקת כלים ניהוליים מתקדמים הפותחים לבית העסק מגוון רחב של אפשרויות לניהול מועדוני לקוחות, כולל מערכת דוור במסרונים ומיילים, ניהול מועדוני נקודות, ניהול מועדוני מבצעים ועוד.


NibitBi

מערכת NibitBi מורכבת על גבי על מסד הנתונים של מערכת NIBIT4all , מחסן נתונים רב ממדי, וכוללת בתוכה מחוללי דוחות וכלים לניתוח המידע בצורה גרפית וטבלאית. ניתוחי המידע מבוצעים באמצעות המוצרDiscoverer של חברת אורקל ומוצגים למשתמש בצורה ברורה ונוחה לניתוח.


הנתונים משמשים את הנהלת החברה בניתוח ההווה והעבר וכן בתכנון העתיד ובחיזויו. התוכנה מאפשרת שליטה מצוינת בהכנסות והוצאות ומעקב אחר התנהלות הלקוחות.

פתרונות ומוצרים